top of page

planeta vardu

KAMBARYS

About
laura su draugu.jpg

 "Lauros nuotykiai planetoje vardu KAMBARYS buvo labai kasdieniški. Tačiau vieną dieną Laura, beieškodama savo pamesto megztinio, surado draugą. Iš pradžių jie susipažino, o tada apvertė visą planetą aukštyn kojom. Jie šoko, dūko, žaidė, drauge statė bokštus, tiesė kelius, lankstė ir svajojo užsimerkę, kol galiausiai tiek užsisvajojo, kad pamiršo kur..."

,,Planeta vardu kambarys” tai interaktyvus spektakliukas vaikams, įkvėptas kasdieniškos kambario ir netvarkos draugystės. Čia tvarkymasis tampa įdomiu žaidimu, pažinimo, saviraiškos ir mokymosi procesu. Spektakliukas kviečia mažuosius žiūrovus tapti ne tik stebėtojais, bet ir spektakliuko kūrėjais, veikėjais.

sugalvojom mes

interaktyvaus spektakliuko ,,Planeta vardu Kambarys" kūrėjos

LAURA BANAITYTĖ , IEVA GINKEVIČIŪTĖ, INDRĖ GINKEVIČIŪTĖ

kostiumas.jpg
A4 plakata_ Planeta vardu KAMBARYS.jpg
Ieva.jpg

Mokyti šokio IEVA pradėjo prieš 14 metų. Šokio pedagogikos studijos lietuvoje, vėliau ir  SSCD šiuolaikinio šokio universitete škotijoje Ievai padėjo pažinti savo profesijos autentiškumą, bei mokymosi procesą. 

Paskutinius tris metus Ieva studijuoja kaip juda žmogaus kūnas, tyrinėdama anatomiją, biomechaniką.

Du metus Ieva vedė šokio pamokėles vaikams įvairiose institucijose, bei dirbo stovyklose kurdama mokymosi patirtis.

Ievos web portfolio:

www.ievagink.strikingly.com

,, Visi suaugusieji iš pradžių buvo vaikai.

Tik nedaugelis tai atsimena. "

IMG_7965.jpg

Mes ne taip ir seniai buvome vaikai.
Tikrai dar atsimename ir ieškome savo vidinio vaiko kūrybos procesuose.


Interaktyvaus spektakliuko ,,Planeta vardu KAMBARYS" idėja gimė 2019 m. pavasarį, kuomet savo kambaryje iš spintos Ieva ištraukė tokį nuostabų, keistą kostiumą (kuris neturi vardo). Jis gal rūbas, gal rankovių maišas, o gal kaip...? 


Taip mes, tryse, su kostiumu pradėjome tyrinėti  kambario, rūbų krūvos, tvarkymosi, nesitvarkymo, fantazijos, svajonės, planetos, vaikystės, nematomo draugo, baimių temas. Prisiminėme kokias gi mes planetas savo kambariuose kūrėme tada, būdamos vaikais.

 

Šis interaktyvus spektakliukas, į kurį jus kviečiame, yra mūsų vaikystės prisiminimų, meilės kūrybai ir šokiui, profesinių įgūdžių, bei ieškojimų, begalo smagus rezultatas.

Laura.jpg

LAURA baigusi šokio pedagogikos studijas ir specialiąja pedagogika (logopedija) jau 13 metų dirba su vaikais darželyje ir mokykloje.

Organizuoja veiklas ir moko vaikus bei paauglius šokio meno. Taip pat ikimokyklinėje įstaigoje lavina vaikų kalbą ir kalbėjimą.

Kaip šokėja dalyvauja įvairiuose miuzikluose, šokio stovyklose. 
Laura - aktyvi, nenuorama.

 

Lauros šokio laboratorijos web portfolio: http://balalab.strikingly.com/

KOSTIUMO DIZAINAS:

Tauras Stalnionis 

Fausta Gaidytė

Mes prisidedame prie tvarios kūrybos.

Spektakliuko scenografijoje naudojame savo turimą techniką, reikalingus daiktus, perpanaudojame kostiumą. Visus rūbus, kuriuos naudojame scenografijoje, mums padovanojo Keistuolių teatras, nes jie tvarkėsi savo sandėlį.

Norime kurti iš jau naudotų resursų. Dalintis ir keistis.

INDRĖ baigusi šokio pedagogikos studijas išvyko gilinti žinias Trinity Laban muzikos ir šokio konservatorijoje, Londone.  Po to ji buvo atrinkta gauti

Indonezijos meno ir mokslo stipendija Darmasiswa programoje, Yogyakarta mieste.  Ten ji mokėsi tradicinio šokio. Šiuo metu Indė vėl kuria ir pristato savo kūrybą lietuvoje.

Indrės web portfolio: 

https://iginland.wixsite.com/welcome

Pasikviesk mus
PASIKVIESK MUS Į SVEČIUS

Ačiū, jūsų laiškas jau mūsų planetoje. Netrukus jums atrašysime.

bottom of page